česky deutsch english

Piva

 

Ochutnejte skvělé pivo z města Louny!

 

Lounský žejdlík Světlý ležák 11°

 

Nefiltrovaný, nepasterovaný světlý ležák.  Navazuje na bohatou historii vaření piva na Lounsku. Ležák zlatavé barvy, lehce sladové chuti a příjemné hořkosti. Pivo je čepováno přímo z ležáckých tanků.

Pivní speciály

 

V našem minipivovaru chceme našim hostům a všem milovníkům piva vařit širokou škálu speciálních spodně i svrchně kvašených piv od lehčích ovocných speciálů přes pšeničná a medová piva až po svrchně kvašené speciály typu Ale. Vzhledem k velikosti varny můžeme vařit velké množství druhů speciálů a nechat tak, každého, aby našel co je jemu chuťově nejbližší.

 

Lounský žejdlík Tmavý speciál 13°

 

Nefiltrovaný, nepasterizovaný tmavý speciál, s kávovou a lehce karamelovou chutí s nižším až středním řízem, střední hořkostí s dozníváním kávové a lehce karamelové vůně. Tento pivní speciál v roce 2015 získal ocenění  „Potravinářský výrobek Ústeckého kraje - Kraje Přemysla Oráče“ – v kategorii alkoholické nápoje a v Padochově v roce 2016 se stal „Nejlepším prázdninovým pivem“ ze 72 pivovarů a 251 vzorků rozdělených do 13 skupin, v kategorii tmavý speciál.

 

 

 

Vyhledat Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku  » Piva Lounský mini-pivovar, pivo z Loun

© 2019 Insion

Aktuálně na čepu:

WABI

SUMMER ALEMožnost platby: